den IZS

Hlavní stránka / ostatní / 25.05.2013 den IZS Horní Slavkov

Jste všichni zváni na DEN IZS v sobotu 25.5.2013 do Horního Slavkova, akce se koná v areálu hasičů (nad sběrnou), vstupné dobrovolné. Výtěžek je určen pro Honzíka na speciální Klim-Therapy v Sanatoria Klimkovice, kterou bude v červenci absolvovat po páté, tentokrát na tři týdny.

Velké poděkování sboru dobrovolných hasičů města Horní Slavkov, který tento krásný den pro Honzíka pořádá yes

POŽÁRY.CZ http://www.pozary.cz/clanek/65555-sokolovsky-profesionalni-hasic-dostal-financni-pomoc-pro-sveho-nemocneho-syna-od-svych-dobrovolnych-kolegu/

S Hozníkem jsme se zúčastnili celého programu od jedné až do páté hodiny kdy byli předány dárkové šeky. Dárkový šek v hodnotě 45.000.- je od kolegů hasičů z Horního Slavkova, kteří akci pořádali. Kolegové, jak jsme se dozvěděl později, dávali Honzíkovi ze svých platů od února měsíčně 500.-, odváželi šrot a sháněli sponzory. VELKÉ DÍK CHLAPÁCI :). Šek na 20.000.-, tyto peníze jsou z dobrovolného vstupného a ze stánku, kde bylo pohoštění.

Po ukončení akce mi bylo předáno dalších 15.000 korun ze stánku, tyto peníze se nastřádali z pohoštění a od lidí, kteří stále Honzíkovi přispívali do kasičky.

Tyto peníze půjdou na rehabilitaci Honzíka v Sanatoriu Klimkovice, kde cvičí Klim-Therapy.

Děkuji všem zúčastněným, včetně Malování Sokolov a kapele BEAT CLUB 68 která hrála úžasně a bez nároku na honorář.

     

s pozdravem tatínek :-)

Přihlášení

Jméno:
Heslo:
přihlašovat automaticky  

Registrovat   Poslat heslo
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2023

stránky založeny 23.8.2012 

Všechna práva vyhrazena © 2023 NETservis s.r.o.